Právě teď rozšiřujeme tým o pozici Obchodní konzultant a možná hledáme právě Vás

  

Čemu se u nás budete věnovat

 Oslovujeme širokou škálu podnikatelů a firem prostřednictvím marketingových nástrojů a zaměřujeme se na oblast financí. Hlavní komunikační nástroj je u nás telefon a e-mail, ale příležitostně vedeme jednání i na osobní schůzce.

Denně budete sledovat a analyzovat současnou situaci na trhu v rámci svěřeného segmentu, identifikovat nové obchodní příležitosti a aktivně pracovat s klienty.

 Budete pomáhat při výběru z široké nabídky služeb/produktů a s drobnými technickými úkony, například s instalací aplikace/platformy. Na začátku budete mít velkou podporu, všechno vám vysvětlíme. Náš tým trenérů a koučů pro vás bude mít připravený tréninkový plán, se kterým budete připravení na práci s klienty. 

Koho hledáme

 Hledáme kolegu, který má vyřídilku a který dokáže srozumitelně komunikovat, má odhodlání, nelekne se nových věcí a má zájem o osobnostní růst a rozvoj. Má rád, když práce dává smysl, je proaktivní a dokáže spolupracovat s dalšími odděleními. Když to nejde jedním způsobem, zkusí to znovu a jinak.

Co nabízíme

 Naši zaměstnanci cítí, že jim u nás nabízíme rovnocenné příležitosti v oblasti zaměstnání i kariérního rozvoje bez ohledu na věk nebo pohlaví. Jsme odhodláni se neustále zlepšovat a vytvářet bezpečné pracovní prostředí pro všechny. Rozvoj u nás není klišé. U nás budete pravidelně dostávat zpětnou vazbu a podporu od svých manažerů, která vás bude posouvat dál. Samotné vás v tom nenecháme.

Nabízíme nástupní plat 25 000 až 50 000 Kč v závislosti na typu spolupráce a velikosti úvazku. Šikovnost se cení odměnami za individuální výkon, nezastropovanými bonusy nebo i pracovním volnem navíc.

Sportovce potěší možnost využít kartu Multisport.

Každý týden vás potěší nálož čerstvého ovoce a samozřejmostí je každodenní přísun různorodých nápojů, kávy a dalších pochutin, včetně zdravé snídaně.
Skvělá dopravní dostupnost MHD, vyhrazená parkovací místa a jídelna přímo v areálu.
Zaměstnanecký tarif a mobilní telefon i pro soukromé účely.
Během roku teambuildingy, firemní večírky a různé další akce pro odpočinek a relaxaci.

Na variantě spolupráce/úvazku se s vámi vždy domluvíme.

Rádi se s Vámi setkáme osobně, probereme vše důležité a zodpovíme Vaše dotazy.

 
Kontaktní osoba:               

 Personalistka Katka, tel: +420 778 470 744, e-mail: job@qualityresearch.cz

 Těšíme se na nové posily našeho týmu.

 

Quality Research s.r.o., Olomoucká 3419/7, Brno - Židenice